Zdrowa dieta, odchudzanie

Wszystko o zdrowym trybie życia

Planowanie posiłków w ciągu dnia

Kontrola wagi może stanowić pewne wyzwanie. Zaplanuj swoje posiłki i odkryj, jak może Ci to pomóc w lepszym odżywianiu się. (more…)

 • 1 komentarz
 • Kategoria: Diety
 • Dieta płynna

  Dieta płynna ma na celu zastąpienie składników pokarmowych płynami w postaci soków, napojów oraz dostarczenie odpowiedniej ilości energii. (more…)

 • 0 komentarzy
 • Kategoria: Diety
 • Bio – C.L.A z zieloną herbatą

  bio-claChcesz szybko schudnąć zastosuj z Bio-C.L.A  z zieloną herbatą. (more…)

  Dieta Montignac

  dietDieta francuskiego lekarza Michaela Montignac umożliwia w sposób przyjemny  utracić zbędne kilogramy, stworzyć nowy model odżywiania, zapewniając smukłą sylwetkę. (more…)

  Dieta Slim-data

  Stosując tą dietę, możesz jeść do syta, ale tylko określone produkty. Kuracja ta pozwala schudnąć, bez wielkich wyrzeczeń i uszczerbku na zdrowiu. (more…)

  Jak powstaje tkanka tłuszczowa?

  tkanka tłuszczowaPodam tu najczęstsze przyczyny powstawania tkanki tłuszczowej:

  W czasach prehistorycznych, kiedy człowiek polował i nie zawsze miał dostęp do żywność, zapasy energii gromadzone w postaci tkanki tłuszczowej były mu potrzebne. Dziś w krajach cywilizowanych rzadko czekamy na posiłek dłużej niż kilkanaście godzin, żywność jest łatwo dostępna. Organizm człowieka ma nieograniczone możliwości gromadzenia tłuszczu. Może to mieć poważne konsekwencje dla stanu zdrowia. Im bardziej zwiększa się waga naszego ciała, tym trudniej jest zachować dobrą kondycję.

  (more…)

  Najnowsze komentarze

  portalik dla mamy i maluszka

  Kategorie  Zobacz